NOM Festival toimub sel aastal kolmandat korda!
Meil on hea meel tõdeda, et Eesti suurim naistele suunatud festival toimub just Saaremaal! Loomulikult on kõikidest sündmustest oodatud osa saama ka mehed! Just naistepäeva ajal on ideaalne võimalus võtta üks pikk nädalalõpp ja veeta see koos oma kallimaga või parimate sõprade seltsis nautides festivalimelu!
Igaüks leiab endale midagi meelepärast!

Nelja päeva sisse mahuvad NOM 2020 Festivali avaüritus, NOM Konverents 2020 Kehale.Hingele.Vaimule, Ilu- ja tervisemess 2020, NOM heategevuslik õhtusöök, Naistepäeva brunch. Samal ajal toimub ka Saaremaa Mullifestival 2020.

Sel aastal avame festivali Kuressaare Teatris!
Teatrimaja pidulik õhkkond loob just õige jume pikale naistepäeva nädalalõpule.

Õhtut alustame Tõnis Kipperi erakogust pärinevate naiskunstnike loomingu näituse avamisega. Esindatud on Leili Muuga, Rita Raave, Salome Trei, Elvi Gailit, Vive Tolli, Magda Bormeister, Mari Adamson, Hilda Kamdron jt.
Teises saalis Liina Undi looming.

Edasi liigume teatrisaali, kus lavale astuvad
võrratud Piret Rauk ja Merle Palmiste etendusega "Alias"

Teatris toimuva avaürituse külalised on palutud peale meeleolukat etendust veel muljetama ja nautima klaasikest kihisevat kohvikusse Mosaiik!

Samuti on sinna oodatud kõik need, kes teatrisse pileteid ei saanud!

Tervituseks pakume kõikidele külalistele klaasikese kihisevat, mille on välja pannud Liviko!

Jutustame, muljetame, sööme, naudime kihisevat ja toredat seltskonda!Oled oodatud!

Avame selle festivali korraliku pauguga!PS! Avaüritusel lubatud kihisev kolibki Mosaiiki ja teatrimajas tervitusjooki ei pakuta!