Ilumuutuja konkurss kuulutatakse välja 1. augustil 2018. Kandideerida on võimalik kuni 1. septembrini 2018. Ilumuutuja 2019 võitja kuulutatakse välja

 5. septembril 2018. Ilumuutujat suurepärases vormis ning säravaimana kui eales varem esitletakse 9. märtsil NOMi Tervise- ja ilumessil. Terve perioodi vältel kajastatakse muutuja edusamme  Facebookis Ilumuutuja 2019 leheküljel ning ka Instagramis.

Programmi eesmärgiks teadvustada kogukonnale tervislikuma eluviisi vajalikkust, ülekaalu ohtusid tervisele ning motiveerida rahvast enda eest rohkem hoolt kandma ning armastama.

Osalemiseks tuleb saata lühikirjeldus endast, pilt ning põhjus, miks peaksid just Sina osutuma valituks. Osaleda soovijate hulgast valitakse lõppvooru kandidaadid, kes kutsutakse vestlusele. Lõpliku otsuse teeb zürii, kes valib välja 1 õnneliku, kes hakkab veelgi parema iseenda poole püüdlema koos professionaalide abiga. Osalejaga sõlmitakse leping, mis kohustab katkestamisel temale kulunud summa tagastama.


Ilumuutujat aitavad läbi viia:

·         Spordikomitee & Marit Berendson - personaalsed toitumisnõustamised ja treeningud. Iganädalane kaalumine ning tulemuste analüüs. Esialgu treeningud 2x nädalas ning koormus tõuseb vastavalt edusammudele.

Hinnanguline väärtus ~2000€

·         Cherie Ilustuudio (www.cherieilustuudio.ee) - massaazid ning salenemist soodustavad protseduurid. Iluhoolitsused motiveerimiseks ning hea tunde loomiseks. Hinnanguline väärtus ~1500€

·         Meik, soeng, riietused jms kulud ~1000€

Paketi hinnanguline väärtus 4500€ 

Osalemiseks saada enda pilt ja motivatsioonikiri info@nomfestival.ee
See võib olla just Sinu elu muutev võimalus! Ära lase seda käest :)