Kõigepealt suur tänu kõikidele kandideerijatele!

Teid oli üle ootuste palju ja oleme selle eest südamest tänulikud!
Valiku tegemine oli väga raske. Igaühe lugu oli omamoodi paeluv ning suur oli soov kõiki aidata. Siiski võita sai vaid üks ja Ilumuutuja 2019 on Kati Hioväin.
Kati on äärmiselt soe ja armas inimene. Imeline saarlanna, kes on kimpus oma kaaluga olnud terve elu.
2013.aastal tabas Katit haruldane autoimmuunhaigus, mille ravimiseks pidi 2 aastat tarbima tugevaid steroid - ja immuunsust pärssivaid ravimeid. Selle kõrvalnähuna kaasnes 40kg ülekaalu. Ennem Ilumuutujaks kandideerimist võttis Kati pikkade rattasõitude tulemusena maha 12kg. Täna on Kati kaaluks 107,5kg ja pikkuseks 170cm.
Katit ootab ees pikk teekond, kuid seda ta ei karda. Motivatsioon on laes ja soov kanda kleidikesi, mis kapis ootamas on suur. Sellel teekonnal pakuvad abi talle Cherie Ilustuudio (www.cherieilustuudio.ee) erinevate salenemist soodustavate hoolitsustega ning Spordikomitee tõhusate treeningute ning toitumisnõustamistega. Kogu programm kestab kuni 9. märtsini 2019, mil toimub NOM Festival / Naised Omas Mullis raames Ilu- ja tervisemess. Seal astub Kati üles juba palju paremas vormis ning õnnelikumana kui eales varem. Tema meigi ja soengu eest hoolitseb Mäll MUAH. Kogu programmi vältel püüab pildile Kati edusammud Fotograaf Valmar Voolaid.

Kui ka Sina sooviksid astuda koos meiega sama teed ning püüelda tervema ning parema keha poole, siis Spordikomiteel ja Cherie Ilustuudiol on Sulle suurepärane pakkumine!
Toitumine + hoolitsused + treeningud = parim vorm Sinust!

Pakett 1
5x Cherie Ilustuudio hoolitsusi
5x Spordikomitee trennikaart
1x Toitumisnõustamine ja keha koostise mõõtmine
HIND : 205€

Pakett 2
10x Cherie Ilustuudio hoolitsusi
10X Spordikomitee trennikaart
2x Toitumisnõustamine ja keha koostise mõõtmine
HIND : 350€

Sulle sobiliku paketi saad osta Spordikomiteest või Cherie Ilustuudiost!

Liitu ka meie tugigrupiga Facebookis - Ilumuutuja 2019 tugigrupp. Seal saab üheskoos vahetada kogemusi, retsepte ning olla teineteisele toeks.

Parema ja tervema tuleviku suunas! Astu esimene samm juba TÄNA!
Ilumuutuja 2019 tiim